Zmiana treści na stronie – 1 etap zakończony

Cześć
Miło mi powitać Was na nowej – starej stronie www.jakubdlubak.eu. Napisałem starej, ponieważ tą szatę graficzną znacie już od blisko 4 lat. Dodaję „nową”, ponieważ gruntownie ją przebudowałem. Ze zmianami jest jak z remontem. Trudno się za niego zabrać póki wszystko działa. Podobnie miałem tutaj, choć od dłuższego czasu chciałem zmienić kilka rzeczy. Ostatecznie na początku marca miałem problem z serwerem i musiałem wyłączyć stronę. Przy tej okazji wziąłem się do roboty.

Na tą chwilę większość materiałów, które chciałem dodać już są. W najbliższych dwóch tygodniach pojawi się tutaj jeszcze kilka zakładek. Jednak wracając do tego co już jest, przede wszystkim trochę odchudziłem część podstron i wpisów. Dużo fotografii usunąłem i dodałem nowe galerie. Jest to związane z charakterem moich obecnych prac jak i możliwościami serwera. Obecnie znajdziecie tutaj nowy podział zdjęć, na pewno bardziej czytelny oraz prezentujący moją fotograficzną drogę, a konkretnie szlak, którym obecnie podążam.

W bieżącym roku planuję kilka plenerów, w tym zagranicznych, mam nadzieję, że wszystko wypali i jesienią zobaczycie efekty. Póki co zapraszam do buszowania po zakamarkach mojej fotograficznej prezentacji.

Pozdrawiam

Kuba Dłubak

Możliwość komentowania została wyłączona.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide